Skip to content Skip to footer

specjalista żywieniowy

Urszula Lipińska

Jestem absolwentka Institute of Optimum Nutrition w Londynie, gdzie – z roczna przerwa macierzyńska – praktykuje od 2016 roku.

Od ponad dziewięciu lat pracuje dla renomowanego doktora medycyny funkcjonalnej w prestiżowej klinice na Harley Street w Londynie.

Nieustannie doskonalę swoje umiejętności i pogłębiam wiedzę, ponieważ ciągłe kształcenie jest jednym z wymogów przynależności do British Association for Nutrition and Lifestyle (BANT) którego jestem członkiem. BANT jest organem regulacyjnym dla terapeutów żywieniowych w Wielkiej Brytanii. Jestem również zarejestrowana w Complementary and Natural Healthcare Council. Jest to inny organ regulacyjny w Wielkiej Brytanii, ustalający najwyższe standardy dla terapeutow posiadajacych swoje praktyki.

Moje podejście do pacjenta opieram na filarach medycyny funkcjonalnej, którymi są odzywianie, zarządzanie stresem i gospodarka hormonalna, ruch, sen i zdrowie emocjonalne. W dążeniu do optymalizacji zdrowia, kluczowym jest zaadresowanie wszystkich tych dziedzin.

Moim celem jest pomoc w osiągnięciu optymalnego zdrowia poprzez tworzenie zbilansowanej diety i zmianę stylu życia dostosowanych do konkretnych potrzeb i preferencji moich klientów.

W mojej praktyce pomagam moim klientom określić pierwotną przyczynę ich problemów zdrowotnych, nadwagi, niedowagi lub problemów trawiennych, a następnie dostarczam spersonalizowane plany posiłków, które uwzględniają nasze ustalenia.

Wierzę w zmiany, które umożliwiają trwałą poprawę witalności i osiągnięcie celów zdrowotnych.

Razem wyruszymy w podróż ku długowieczności, gdzie zainspiruję Cię prostym i zdrowym gotowaniem, wyposażając Cię w umiejętności i wiedzę, które wesprą Cię na drodze do optymalnego zdrowia

Jeśli zdecydujesz się ze mną pracować, to wiedz, że oprócz kwalifikacji, które pozwala mi świadczyć profesjonalną pomoc w dziedzinie terapii żywieniowej, mam również przyziemne i realistyczne podejście do wdrażania zmian dietetycznych.

Contact Form