Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

PAKIET MEDYCZNY longevity

Twoje zdrowie jest uwarunkowane czynnikami genetycznymi oraz nawykami żywieniowymi, aktywnością fizyczną i prawidłowymi rytmami biologicznymi. Określamy to jako STYL ŻYCIA. Zdrowie zależne jest także od chorób w przeszłości oraz obecności chorób współistniejących. Aktualna wiedza medyczna pozwala na bardzo precyzyjną diagnostykę epigenetyczną zaburzeń metabolicznych, którą oferujemy w naszym programie w formie różnych testów genetycznych i metabolomicznych poza zestawem tradycyjnie stosowanych badań laboratoryjnych. Najczęstszymi objawami nieprawidłowego stylu życia są nadwaga i otyłość, nadciśnienie tętnicze, nieprawidłowa krzywa cukrowa lub cukrzyca, zaburzenia lipidowe, podwyższony poziom kwasu moczowego czy też markerów zapalnych. Często towarzyszą im objawy takie jak zaburzenia snu, rozdrażnienie, trudności w koncentracji, bóle głowy, osłabienie organizmu i zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego. Jeśli posiadasz wymienione objawy lub zaburzenia funkcji organizmu to nasz program LONGEVITY jest stworzony dla Ciebie. W naszym programie pomożemy Ci zmienić styl życia i przeprowadzić zmiany nawyków żywieniowych. Nasz zespół pomoże Ci i ułatwi wdrożenie nowego wzorca zachowań. Od dzieciństwa aż do zdrowej długowieczności. Aby Ci to ułatwić oferujemy specjalną aplikację (https://amigoo.pl/system).

OPIS APLIKACJI

Aplikacja zawiera OSOBISTE KONTO PACJENTA wraz z ankietą medyczną oraz listą badań laboratoryjnych, które powinieneś wykonać i wprowadzić do swojego profilu. Uzyskasz dostęp do programu ZDROWA DIETA AI w którym stworzymy dla Ciebie INDYWIDULNY PLAN ODŻYWIANIA i zdrowy jadłospis. Po przeprowadzeniu oceny objawów i wyników badań przez nasz zespół z wykorzystaniem sztucznej inteligencji A.I. będziesz miał możliwość wyboru różnych diet dostosowanych do Twoich wyników badań i dolegliwości. Zapewnimy ci możliwość stworzenia INDYWIDUALNEGO PLANU ZDROWIA, a także MONITORING ZDROWIA i WSPARCIE oraz ułatwimy korzystanie z oferty KLINIKI DŁUGOWIECZNZOŚCI.

REALIZACJA PROGRAMU

1. PRZYGOTOWANIE INDYWIDUALNEGO PLANU ODŻYWIANIA

W naszym programie długowieczności oferujemy kilka rodzajów diet z pośród wielu tysięcy jadłospisów które posiadamy w naszej ofercie wraz z doborem suplementacji.

ZDROWA DIETA OPTIMUM AI jest to jadłospis przygotowany na podstawie analizy ankiety i objawów, wystarczający dla osób zdrowych.

ZDROWA DIETA PRESTIGE AI dobierana na podstawie wprowadzych do aplikacji wyników badań laboratoryjnych i objawów oraz chorób współistniejących wraz z suplementacją będzie wymagała zweryfikowania przez naszego doświadczonego lekarza i dietetyka. Jeśli wykonywałeś dodatkowe badania z powodu dolegliwości chorobowych, zaburzeń wchłaniania jelitowego lub obciążeń genetycznych lub badania nutrigenomiczne umożliwimy Ci także skorzystanie z programu

ZDROWA DIETA LONGEVITY AI także zweryfikowanej przez doświadczonego lekarza i dietetyka. Jest to nasz najlepszy produkt do dietoterapii w programie długowieczności jadłospisu dostosowanego do Twoich genów. Celem tej diety jest wyeliminowanie wszystkich produktów o potencjalnie szkodliwym działaniu na organizm oraz uzyskanie optymalnego stanu zdrowia i poprawy wyników laboratoryjnych. Wszystkie rezultaty bedą zależne od Twojego zaangażowania i od zastosowania się do naszych zaleceń. W procesie opracowywania tej diety służącej do poprawy odżywiania komórkowego także korzystamy ze sztucznej inteligencji posiadającej dostęp do ogromnych zasobów wiedzy i planów żywieniowych rekomendowanych przez Towarzystwa Naukowe ze świata. Jeżeli zastosujesz się do zaleceń żywieniowych możesz liczyć na poprawę wyników badań i zmniejszenie dolegliwości oraz poprawę stanu Twojego zdrowia.

2. OSOBISTY PLAN ZDROWIA

Jeśli wypełniłeś ankietę i udostępniłeś nam na swoim osobistym koncie pacjenta własne wyniki badan i podałeś wykaz dolegliwości oraz dokonywałeś także pomiarów takich ciśnienie krwi, waga, WHR i inne będziemy mogli stworzyć Twój osobisty plan zdrowia, który będzie dla Ciebie drogowskazem w zakresie zmiany stylu życia oraz optymalnego sposobu odżywiania i aktywności fizycznej na dany okres. Jeśli podejmiesz się jego wdrożenia możesz oczekiwać od nas wsparcia i pomocy w jego realizacji. Powinieneś pamiętać, że poprzez zmianę stylu życia jesteś w stanie zmienić ekspresję swoich genów, poprawić wyniki badań laboratoryjnych oraz zlikwidować wiele dolegliwości z którymi walczysz. Wiemy, że wprowadzanie tych zmian i rezygnacja z niektórych nawyków jest trudna i dlatego przy pomocy naszej aplikacji będziesz mógł skorzystać ze wsparcia wykwalifikowanego zespołu poprzez zadawanie pytań w aplikacji i wizyty kontrolne online lub stacjonarne w naszej Klinice Długowieczności w Krakowie. Jeśli będziesz potrzebował naszej pomocy możesz o tym nas poinformować poprzez aplikację a nasz ekspert udzieli odpowiedzi na dane pytanie.

3. MONITORING ZDROWIA

Nasza aplikacja daje możliwość monitorowania zmian stylu życia i oceny poprawy zdrowia. Analizujemy na bieżąco wprowadzone do aplikacji na Twoim koncie pomiary, wyniki badań oraz objawy i nasza aplikacja jest w stanie wskazać odchylenia od normy oraz przedstawić interpretację graficzną Twoich postępów we wdrażaniu zmian stylu życia. W przypadku gdy wykonasz dodatkowe badania laboratoryjne, genetyczne lub uzupełnisz nowe objawy czy ustąpienie dolegliwości nasz zespół zostanie o tym poinformowany. Nie musisz do nas do nas dzwonić, ponieważ monitoring realizowany jest w czasie rzeczywistym.

4. WSPARCIE SPECJALISTÓW

Za pomocą Osobistego Konta Pacjenta w naszej aplikacji możesz umówisz wizytę online lub stacjonarną u naszych lekarzy specjalistów oraz dietetyka lub psychologa prowadzących dodatkowo coaching zdrowotny.

5. KLINIKA DŁUGOWIECZNOŚCI

Możesz także przez aplikację zamówić specjalistyczne pakiety badań dodatkowych (genetyczne) i skorzystać z oferty Kliniki Długowieczności które poprawią dodatkowo Twój stan zdrowia.

Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty pakietów i abonamentów usług wspierających zdrowie znajdujących się w ofercie Kliniki Długowieczności w Krakowie.

Wypełnij formularz, a nasza recepcja skontaktuje się z Tobą i poda dogodny termin lub umów wizytę telefonicznie bądź skorzystaj z Booksy.