Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Pn - Pt: 10:00 - 20:00
Zabłocie 25 lok. 4

O nas

Zapraszamy do udziału w autorskim programie LONGEVITY, którego celem jest wdrożenie zintegrowanej i koordynowanej medycyny przyszłości (lifestyle medicine) ukierunkowanego na profilaktykę chorób cywilizacyjnych (preventive care) opracowanym na podstawie własnych doświadczeń oraz wiedzy lekarskiej przez dr hab. med. Mieczysława Pasowicza, wieloletniego dyrektora Szpitala im. Jana Pawła II w Krakowie oraz doświadczonego lekarza praktykującego w Krakowie. Celem programu jest realizacja skutecznego i monitorowanego przez specjalną aplikację stałego programu poprawy stanu zdrowia i zmiany stylu życia w celu zapewnienia zdrowej długowieczności (continuous care). Program spełnia kryteria medycyny opartej na wartościach (value based healthcare). Zastosowanie zintegrowanych terapii oraz monitorowanie ich skuteczności może zapewnić doskonałe efekty pod warunkiem realizacji osobistego planu zdrowia przygotowywanego dla każdego pacjenta. Po raz pierwszy zastosowano w nim algorytmy sztucznej inteligencji AI. Każdy zarejestrowany w naszym programie pacjent otrzyma dostęp do modułu OSOBISTE KONTO PACJENTA, w którym znajdzie między innymi ankietę medyczną obejmującą dziennik objawów, choroby współistniejące, a także wprowadzić dane z wykonanych pomiarów oraz wyniki badań laboratoryjnych. Jeżeli będziesz się chciał leczyć także w naszej klinice długowieczności to będziesz mógł skorzystać z konsultacji online i stacjonarnych, umówić się do lekarza specjalisty lub na zabiegi rehabilitacyjne przy użyciu tej aplikacji bez konieczności połączeń telefonicznych. Jeśli będziesz zainteresowany skorzystaniem z modułu ASYSTENT MEDYCZNY AI będziesz mógł na bieżąco zadawać pytania dotyczące Twojego stanu zdrowia oraz pomoże Ci w rejestracji wizyty i zamówieniu recept.

DIETA AI

W ramach modułu DIETA AI stworzymy dla Ciebie zdrowy jadłospis uwzględniający wyniki badań laboratoryjnych, zgłaszane objawy, wyniki pomiarów antropometrycznych oraz schorzenia współistniejące.

Moduł longevity ai

W module LONGEVITY AI przygotujemy dla Ciebie osobisty plan zdrowia i wskażemy jakie zmiany nawyków i stylu życia należy wdrożyć aby poprawić swój stan zdrowia i zapewnić wydłużenie życia w zdrowiu. Być może nie uświadomiłeś sobie faktu, że ostatnie 10 lat życia w zdrowiu zależą od tego jakie wdrożyłeś nawyki żywieniowe, aktywność fizyczną, jak ograniczasz stres i w jaki sposób się wysypiasz. W module monitoring zdrowia damy Ci możliwość monitorowania

Moduł monitorowanie zdrowia ai

W module MONITORING ZDROWIA AI damy Ci możliwość monitorowania: zapisanych wyników badań, dokonanych pomiarów, dolegliwości oraz zmian nawyków i stylu życia. Te dane będą widoczne nie tylko dla Ciebie, ale także dla naszych lekarzy i koordynatorów, którzy zadbają o ich poprawę

Klinika długowieczności w krakowie

Istotnym elementem programu Longevity jest Klinika Długowieczności w Krakowie, która zapewni możliwość skorzystania z konsultacji naszych ekspertów w dziedzinie diabetologii, endokrynologii, geriatrii, kardiologii, urologii, medycyny funkcjonalnej, medycyny estetycznej, kosmetologii oraz dietoterapii i psychologii. Będziesz mógł także umówić się na zabiegi fizjoterapeutyczne, skorzystać z rehabilitacji i wzmacniania mięśni, zabiegów medycyny estetycznej, odmładzających i regeneracyjnych, dożylnych kroplówek, detox i inhalacji wodorowych. Zapewnimy Ci także pakiety diagnostyczne i specjalistyczne dodatkowe badania genetyczne, a także sesje pobytowe w komorze normobarycznej. Klinika długowieczności prowadzi szczegółową diagnostykę procesów metabolicznych i ich zaburzeń z uwzględnieniem medycznej analizy składu ciała poszerzonej o badania proporcji ilości komórek żywych i martwych, segmentarnej analizy tkanki tłuszczowej, a także nawodnienia komórek i przestrzeni poza komórkowej.